SEO Portfolio joomlaqs.com

GLOBAL MAX, spol.sr.o.
Phoca fotogalerie
Materiály - Mramor (Prírodné)Materiály » Mramor (Prírodné) (8)
Materiály - Žula (Prírodné)Materiály » Žula (Prírodné) (43)
Materiály - Silestone (umelé)Materiály » Silestone (umelé) (60)
Materiály - Polodrahokamy (Luxusné)Materiály » Polodrahokamy (Luxusné) (12)
Materiály - Mramor (Obklady)Materiály » Mramor (Obklady) (8)
Materiály - Žula (Obklady)Materiály » Žula (Obklady) (43)
Cintorínska architektúra - Dvoj a troj-hrobyCintorínska architektúra » Dvoj a troj-hroby (38)
Cintorínska architektúra - Kamenno-sochárske práceCintorínska architektúra » Kamenno-sochárske práce (142)
Cintorínska architektúra - Jedno-hrobyCintorínska architektúra » Jedno-hroby (12)
Cintorínska architektúra - Urnové hrobyCintorínska architektúra » Urnové hroby (6)
Náhrobné kameneNáhrobné kamene (59)
PomníkyPomníky (8)
Historické objekty - Sanačné práce kaštieľ ZáturčieHistorické objekty » Sanačné práce kaštieľ Záturčie (10)
Historické objekty - Stavebné a kamenárske práce kaštieľ pri RužomberkuHistorické objekty » Stavebné a kamenárske práce kaštieľ pri Ružomberku (62)
Historické objekty - Zhotovenie komínov podľa originálu kaštieľ Dr. Stodolu v L.MHistorické objekty » Zhotovenie komínov podľa originálu kaštieľ Dr. Stodolu v L.M (9)
Historické objekty - Úprava fasády neogotického kaštieľa GalantaHistorické objekty » Úprava fasády neogotického kaštieľa Galanta (61)
NovostavbyNovostavby (162)
Novostavby - Stavebné práce LikavkaNovostavby » Stavebné práce Likavka (29)
Prístavby a prestavby rod. domov-objektov - Chata DARIA Malinô BrdoPrístavby a prestavby rod. domov-objektov » Chata DARIA Malinô Brdo (68)
Prístavby a prestavby rod. domov-objektov - Kurenárske práce a úprava kuchynePrístavby a prestavby rod. domov-objektov » Kurenárske práce a úprava kuchyne (21)
Prístavby a prestavby rod. domov-objektov - PrístavbaPrístavby a prestavby rod. domov-objektov » Prístavba (152)
Prístavby a prestavby rod. domov-objektov - Rekonštrukcia fary-HrboltováPrístavby a prestavby rod. domov-objektov » Rekonštrukcia fary-Hrboltová (17)
Prístavby a prestavby rod. domov-objektov - Stavebné úpravy dom ĽubochňaPrístavby a prestavby rod. domov-objektov » Stavebné úpravy dom Ľubochňa (31)
Prístavby a prestavby rod. domov-objektov - Úprava fasády v BešeňovejPrístavby a prestavby rod. domov-objektov » Úprava fasády v Bešeňovej (13)
Prístavby a prestavby rod. domov-objektov - UVN Ružomberok Gynekologicko pôrodnícke a chirurgické oddeleniePrístavby a prestavby rod. domov-objektov » UVN Ružomberok Gynekologicko pôrodnícke a chirurgické oddelenie (4)
Prístavby a prestavby rod. domov-objektov - Zhotovenie bytovej jednotky z pivničných priestorov HrboltováPrístavby a prestavby rod. domov-objektov » Zhotovenie bytovej jednotky z pivničných priestorov Hrboltová (32)
Rekonštrukcia bytov,  bytových jadier + kúpelne a sociálky - Kompletná rekonštrukcia garzonka klačnoRekonštrukcia bytov, bytových jadier + kúpelne a sociálky » Kompletná rekonštrukcia garzonka klačno (42)
Rekonštrukcia bytov,  bytových jadier + kúpelne a sociálky - Obkladačske práce Pavlova VesRekonštrukcia bytov, bytových jadier + kúpelne a sociálky » Obkladačske práce Pavlova Ves (26)
Rekonštrukcia bytov,  bytových jadier + kúpelne a sociálky - Obkladačšké práce RužomberokRekonštrukcia bytov, bytových jadier + kúpelne a sociálky » Obkladačšké práce Ružomberok (5)
Rekonštrukcia bytov,  bytových jadier + kúpelne a sociálky - Zhotovenie byt. jadra BaničnéRekonštrukcia bytov, bytových jadier + kúpelne a sociálky » Zhotovenie byt. jadra Baničné (21)
Rekonštrukcia bytov,  bytových jadier + kúpelne a sociálky - Zhotovenie byt. jadra KlačnoRekonštrukcia bytov, bytových jadier + kúpelne a sociálky » Zhotovenie byt. jadra Klačno (39)
Stavebné kamenárstvo - Afrodita Rajecké TepliceStavebné kamenárstvo » Afrodita Rajecké Teplice (20)
Stavebné kamenárstvo - Kaštieľ pri RužomberkuStavebné kamenárstvo » Kaštieľ pri Ružomberku (9)
Úpravy povrchovÚpravy povrchov (3)
Záhradná architektúra - Zhotovenie podzemnej pivniceZáhradná architektúra » Zhotovenie podzemnej pivnice (7)
Zateplovanie domov a bytových domov - Tepelné izolácie Praha-ZličínZateplovanie domov a bytových domov » Tepelné izolácie Praha-Zličín (7)
Zateplovanie domov a bytových domov - Zateplovacie a stavebné práce Považský Chlmec, Rajecké TepliceZateplovanie domov a bytových domov » Zateplovacie a stavebné práce Považský Chlmec, Rajecké Teplice (11)
Zateplovanie domov a bytových domov - Zateplovacie práce byt. dom PrievidzaZateplovanie domov a bytových domov » Zateplovacie práce byt. dom Prievidza (14)
Zateplovanie domov a bytových domov - Zateplovacie práce NDRZateplovanie domov a bytových domov » Zateplovacie práce NDR (5)
Zateplovanie domov a bytových domov - Zateplovacie práce Ružomberok-okolieZateplovanie domov a bytových domov » Zateplovacie práce Ružomberok-okolie (18)
Zateplovanie domov a bytových domov - Zateplovacie práce systémom BAUMIT OPEN PLUSZateplovanie domov a bytových domov » Zateplovacie práce systémom BAUMIT OPEN PLUS (81)
 

GLOBAL MAX, s. r. o.
Michalská 9
811 03 Bratislava
IČO: 47 062 827
DIČ:

Nájdete nás na facebooku