SEO Portfolio joomlaqs.com

TEHLOVÝ DOM SA NAOZAJ VYPLATÍ

Tehlový rodinný dom tipu bungalov s úžitkovou plochou 90 m2 na rovinatom teréne v cene od 39 000 EUR vrátane projektu zdarma (cena za hrubú stavbu) kdekoľvek na Slovensku (cena platí pre klasické tvary obdĺžnik alebo štvorec)

Staviame len s kvalitných materiálov a uprednostňujeme prírodné materiály. Medzi našich stavebných partnerov patria napríklad GRENSTAVE, STAVMAT IN a podobne.

Všetky naše materiály majú certifikát!

„Nedajte sa nachytať “férovými,, ponukami montovaných domov kde sa uvádza cena domu bez základovej platne lebo len na porovnanie vyššie uvedená ponuka 39 000 EUR za bungalov bez základovej platne vyjde len cca 30 000 EUR

Naša cena domu obsahuje:
Projekt domu pre stavebné povolenie
Stiahnutie ornice pod stavbou
Zameranie stavby geodetom
Výkop základov a zhotovenie štrkového vankúša
Osadenie hromozvodových zberníc do základov
Betonáž základových pásov
Montáž debniacich tvárnic (dve rady)                       
Zhotovenie ležatých rozvodov vody a kanalizácie
Zhutnený štrkový zásyp
Debnenie základovej platne, položenie zváraných sietí
Betónovanie a prehladenie základovej platne vibračnou latou
Plochá izolácia pod murivo proti vode
Murovanie obvodového muriva (BRITHERM 38 brúsená)
Murovanie priečkového muriva (BRITHERM 11,5 brúsená)
Zhotovenie oceľových alebo trámových nosníkov (strop)
Zhotovenie vencov
Zhotovenie väzby
Zhotovenie krytiny TONDACH

Za príplatok vieme zhotoviť aj stavbu kompletne na kľúč, tak tiež vieme za Vás zariadiť všetky potrebné veci na úradoch, vybaviť úver a podobne...  

Bližšie informácie podáme na týchto kontaktoch: 
Web: www.globalmax.sk   Tel.: +421 (0) 944 486 800    E-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.  

Výhody tehlového domu:

Aj križiacky hrad Malbork je z pálenej tehly ...

tehdom

Vážení stavebníci a obchodní partneri!

Pri rozhodovaní sa, z akého materiálu postavíte svoj dom alebo byt, nezabudnite na jednu dôležitú vec - HRUBÁ STAVBA JE TO ČO PRETRVÁ NIEKOĽKO GENERÁCIÍ. Môže byť urobených niekoľko rekonštrukcií, za 100 resp. 150 rokov viac krát vymeníte okná, dvere, podlahy, rozvody vody, elektrickej energie, svietidlá, prestaviate kúpeľňu atď., jediné čo trvale zostáva sú múry a strop z našich tehál. Preto nepodliehajte tlaku dodávateľov, ktorí Vám budú ponúkať iné materiály, z ktorých sa ľahšie stavia, ktoré sa lepšie režú a pod. Keď si uvedomíte, že životnosť toho, čo obyčajne raz za život staviate je na niekoľko generácií. Čo záleží na tom, že stavba bude trvať o 1 deň dlhšie. Nepopierateľne je náš materiál tvrdší, ťažšie opracovateľný, ale ako to už v živote býva, to čo je kvalitnejšie si vyžaduje aj viac práce. Nakoniec ak Vám to stavia firma, prečo jej máte uľahčovať prácu. Tehly a keramické materiály vôbec, sú overené tisícročiami. Je to ideálny materiál z hľadiska mikroklímy, difúzneho odporu pevnosti, akumulačnej schopnosti tepla, zvukovej izolácie a moderné tvarovky spĺňajú aj vysoko náročné kritéria tepelného odporu. Je to materiál recyklovateľný, bez dopadu na životné prostredie. Veríme, že pri rozhodovaní sa, z čoho budete stavať, sa rozhodnete správne, veď zanecháte dielo trvalej hodnoty a naše tehly Vám k tomu určite dobre poslúžia.

tehdom1

Prevzatý článok z Ipeľské tehelne a.s.

GLOBAL MAX, s. r. o.
Michalská 9
811 03 Bratislava
IČO: 47 062 827
DIČ:

Nájdete nás na facebooku